Los Angelitos De Dulce Eslovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortal*Latest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Kritiziranje

Go down 
+6
**anahi***srcek
Zally**
Kottič
Loca*
xBEBEx
Pelcaa
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Pelcaa
Administratorka
Administratorka
Pelcaa


Število prispevkov : 552
Location : A tu Lado.
Registration date : 13/05/2008

Kritiziranje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritiziranje   Kritiziranje - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 02, 2009 10:55 pm

Heeeej! (:
Sem zelo vesela da si se odločila napisat kritike. Tudi MT potrebuje vaše mnenje - smo ga že velikokrat prosili ampak ni bilo odziva. Ampak je zdaj. mežik In to je že nekaj. mežik

Torej, razčistimo tvoje kritike:
- Ozadje : rumeno, zeleno zmeden lahk bi dal npr. vijolčno, al pa oranžno bi blo zihr lepš mežik
Sto ljudi, sto okusov - prenova pride in ozadje bo drugačno.

- Header [forumski banner] : men bi biu lepši velikosti 800x300, kšni efekti ne bi bli odveč, Pelcaa če se ne motm si mela art kotičk na AT, kar pomen da veš dobr art-at razmišljajoč
torj bi se lahk mau potrudla pa nrdila nov banner mežik

Tvoj predlog o povečavi bannerja bomo verjetno odobril. mežik e, ne motiš se, res se imela kotiček na AT, se bom potrudila. osramočen

- Navigacija : men je res obupna mežik
Jah, v teamu nimamo nobenega izvedenca za navigcijo, bomo v kratkem prosili uporabnike, če se da kmu, drugače bom zavihala rokavein to nardila jaz.

- Vzdušje : kje so kšni člani? razmišljajoč bi blo fajn usem poslat email naj pridejo mau na forum pogledat ane mežik še pred tem pa seveda prenova da nebojo tkoj zbežal mežik
Ja, le kje so člani? Že velikokrat smo poslali mejle, poskušali na takšen in drugačen način dobiti njihovo pozornost, pa nič ne uspeva. Kakšen predlog? mežik

- Slikce za podforume : preveč dela s šolo, al se vam samo ne da nrdit novih slikic? razmišljajoč vrjamem da mamo usaj 10 dobrih art-arjev kle mežik
recimo Loca*, in še ostali, ki bi mogoč radi pomagal spet postavt na noge tale forum mežik

Jaaaaaaaaa, slikce za podform rabmo nujno. (:

- Stopnje : če jih neznate narest, se bo vedn negdo našu k jih dela po naročilu mežik
Ubistvu se jaz ukvarjam z izdelavami stopenj ampak razlog je spet bil isti - ni bilo časa, zato smo si jih sposodili.

Larchiiie-naj bi bla moderatorka, ima 9 prispevkov, in nima stopnje ampak je samo zeleno obarvana
Larciiie je moderatorka samo v podforumu Annie-Fan, kjer promovira svoj forum. mežik

Kottič-ma stopnjo, ampak ni obarvana roza
Ja, morm popravit - hvala za opozorilo mežik

Dejmo mal poživit forum, naj se kej dogaja, občutk mam da tud ceu MT zanemarja forum in nima časa, tko da ni čudn da nč uporabnikov ne prhaja več sm mežik
Tudi jaz imam občutek da noben iz MT-ja ne prihaja več redno gor (razen jaz, o.k. zdele me res ni blo 2 tedn - dopust (: ), zato bomo v kratkem iskali nove admine in moderatorje.

Ne me narobe razumet, vem da ne živite sam za ta forum, vem da usak od vas hod v šolo, ampak usak dan si uzameš 10 minut nrdiš slikco za podforum, drug dan spet enako in kmau jih boš končau a ne? mežik
Vzeli si bomo čas in vse vzeli v svoje roke - če uporabniki oblubijo, da bodo redno prihajali na forum. mežik

Upam da ne zamerte, sam sm sigurna da jih velik misl enak kt js, pa se jim ne da zgublat čas in tole pisat.
Pa upam da bo kej odzivov na tale moj post, da vidmo če se gdo strinja, če ne druzga pa naj usaj adminka kej pove. mežik

Nihče ti ne zameri, evo odgovorila sem jaz in lahko odgovoriš nazaj, če bi me kej popravila. vesel In čisto prav je da si izrazila svoje mnenje, tako vsaj vemo, pri čem smo. :)



P.S. Js nism najdla teme za zamenjavo nickov zmeden Sm spregledala vrjetn? K js sm pousod Britney Spears in bi si rada spremenila :P
Maš tuki že kr neki časa mežik - https://dulcemaria.forum.st/obvestila-f1/sprememba-uporabniskega-imena-t101.htm
Nazaj na vrh Go down
https://dulcemaria.forum.st
Britney Spears
Moderator
Moderator
Britney Spears


Število prispevkov : 33
Age : 27
Location : Lj.*
Registration date : 15/11/2008

Kritiziranje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritiziranje   Kritiziranje - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 2:07 am

Bom odgovorila kr vidm da itak noben ne misl kej še zravn napisat, razn tebe vesel

- Ozadje
men tud tole belo ni najbl ušeč, sej vem da sm zbirčna, sam je definitivno bolše od unga prej. Ok, rečmo da je prva težava rešena :P

- Header
Tale je dobr vesel

- Navigacija
bolša kt prej mežik

- Vzdušje

Zdele sm odprla temo na rbd.si in mau oglaševala, bom tud jutr sam zdele nimam časa. vesel
Drgač promotorji niso obarvani modro, pa tud nevem če ravn kej oglašujejo vesel

- Slikce za podforume
Ja komi čakam da bojo nove vesel

- Stopnje
Sej men so te čist uredu sam niso nč kej posebnega kr jih je melo dost forumov.

če uporabniki oblubijo, da bodo redno prihajali na forum.

bojo prhajal sam je najprej treba use uredit vesel

Glede nicka:
a je dost tehten razlog za zamenjavo to, da mam pousod enak nick razn tle? vesel
Pa če lahk pogledaš gdo use objavlja iz mojga IP naslova, kr se mi zdi da sm mela še en nick
pred temle, sam smo se preselil, in sm pozabla geslo in nick. Sm bla *_dul_* se mi zdi razmišljajoč
Nazaj na vrh Go down
Pelcaa
Administratorka
Administratorka
Pelcaa


Število prispevkov : 552
Location : A tu Lado.
Registration date : 13/05/2008

Kritiziranje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritiziranje   Kritiziranje - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 10:38 am

jss**
No, super da ti je vsa približno všeč. mežik
Ne, promotorji res ne opravljajo svoeja dela in kot si verjetno opazila - v MT-ju sem sedaj samo jaz, ker nihče ni opravljal svojega dela in s bili zelo neaktivni. Tako da iščemo 1 admina in 2/3 modeke.

Nick ti bom spremenila. (:
Nazaj na vrh Go down
https://dulcemaria.forum.st
Britney Spears
Moderator
Moderator
Britney Spears


Število prispevkov : 33
Age : 27
Location : Lj.*
Registration date : 15/11/2008

Kritiziranje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritiziranje   Kritiziranje - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 4:28 pm

Ja pa očitno je dobr na rbd.si oglaševt kr so že trije novi člani pršl vesel

Pa nove stopnje so ful dobre :P
Nazaj na vrh Go down
miiSkkaa
Miembro de Nuevo
Miembro de Nuevo



Število prispevkov : 1
Registration date : 05/05/2009

Kritiziranje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritiziranje   Kritiziranje - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 05, 2009 4:00 pm

[b] meni je to zlo dobra spletna stran.. zlo rada pa bi v stik prišla tudi z Dulce.. vesel
Nazaj na vrh Go down
Anahi*
Investigador de forum
Investigador de forum
Anahi*


Število prispevkov : 63
Registration date : 17/09/2008

Kritiziranje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritiziranje   Kritiziranje - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 13, 2009 11:59 pm

men je forum ful dobr.. edino kar bi lohka nrdil je pa da bi bannerčke zamenal ker so že zlo doug časa teli bannerčki gor
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kritiziranje - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kritiziranje   Kritiziranje - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kritiziranje
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Los Angelitos De Dulce Eslovenia :: ~O FORUMU~ :: Pomoč, pohvale in pripombe-
Pojdi na: